Tükendi
Kullanım Alanı
Günlük Avec AV-701 Pil Şarj Cihazı TEKNİK ÖZELLİKLER Giriş: 220V AC 50/60 Hz Çıkış: 1.2V DC 300 mA AA 150mAx1 AA 150mAx2 AAA 150mAx1 AAA 150mAx2 ÖZELLİKLER Şarj aletiniz 1 veya 2 adet AA/AAA Ni-Mh/Ni-Cd şarj edilebilen pilleri şarj edebilir. Şarj aletiniz kuru pilleri şarj etmez. 2 Adet LED, piller şarj yuvasına takıldığında yanar ve şarjın başladığını gösterir. Fakat piller tam dolduğunda , LED kapanmaz. Gerekli şarj süresi için , tabloya bakınız. Gelen akımı sabitleyerek, pil ömrünü daha da uzatır. Doğru şarj yuvasını seçtiğinizden ve pillerin “+/-“kutupları ile doğru bir şekilde eşleştiğinden emin olunuz , aksi halde şarj cihazınız çalışmayacaktır. Şarj Süreleri Pil Türü Pil Kapasitesi Şarj Süresi 1 Adet 2 Adet AA/NI-MH 3000mAh ~18.0 saat ~18.0 saat 1500mAh ~10.4 saat ~10.4 saat AAA/NI-MH 1200mAh ~8.0 saat ~8.0 saat 600mAh ~4.8 saat ~4.8 saat DİKKAT Cihazınız sadece AA/AAA Ni-Mh/Ni-Cd şarj edilebilen pillerin şarj edilmesi içindir. Farklı türde pillerin şarj edilmesi patlamaya, yaralanmaya ve arızaya sebep olabilir. Yanlış kullanılması durumunda elektrik çarpma risk vardır. Lütfen cihazı çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Çocuklar ebeveynlerinin gözetimi altında kullanmalıdır. Profesyonel olmayan kişiler tarafından ürün parçalarına ayrılıp ,birleştirilmemelidir. Herhangi bir arıza yada beklenmedik durumlarda , yetkili servise yada ürünü aldığınız yere müracaat ediniz. Çalışma ortamı sıcaklığı 0°C-40°C ‘dir. Cihaz sadece iç mekanlarda kullanılmalıdır.Cihazı nem , yağmur , güneş ışığı ve aşırı ısıya maruz bırakmayınız. Şarj cihazınızı düşürmeyin ve üzerine herhangi bir ağırlık koymayınız Pil Tipi Şarj Cihazları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Tüm  Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 9 Taksit

AltınparkAVM’den yaptığınız alışverişte %100 memnun kalmadıysanız, ürünü değiştirebilir ya da para iadesi talep edebilirsiniz. Ürününüz size teslim edildikten 15 gün boyunca ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. Bu hizmetimizden yararlanabilmeniz için; ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir. Bu şartları sağlamayan ürünlerin iade işlemi gerçekleştirilmez.

Memnun kalmadığınız bir ürünü AltınparkAVM’ye kolayca iade edebilirsiniz. Ürününüzü, sayfanın altındaki "ürün iadesi" butonuna tıklayıp formu doldurarak Yurtiçi Kargo ile gönderebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürün bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendirilir ve iadeniz gerçekleştiğinde size durum bilgisi iletilir.

Ürününüzü, teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Avec AV-701 Pil Şarj Cihazı

  • Ürün Kodu: AVEC:01
  • Stok Durumu: Tükendi
  • 99,00TL

Ücretsiz Kargo

Bu Ürünü Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo İle Satın Alabilirsiniz.

Hızlı Teslimat

Ürününüz Aynı Gün Kargo ile Gönderilecektir

Güvenli Alışveriş

Web Sitemiz 256Bit SSL Sertifikası İle Korunmaktadır

Etiketler: ŞARZ, PİL, PİLŞARZ